Start Art Hub to był intensywny czas pełen inspiracji, wymiany doświadczeń i porcji praktycznej wiedzy – bardzo ważnej w kontekście odnalezienia swojej drogi na rynku muzycznym

24 uczestników skorzystało z pilotażu programu doradczo-szkoleniowego dla młodych artystów-muzyków.

Postaraliśmy się zainspirować młodych artystów do ZMIANY MYŚLENIA i do wiary w swoje możliwości, zaprezentowaliśmy im narzędzia, które skłoniły ich do świadomego budowania kariery. Nasi eksperci pokazali mechanizmy działania organizatorów, kuratorów festiwali, inicjatorów własnych zespołów czy projektów, fundraisingu, komunikacji i strategii marki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt:

video: Gawlock Pictures

Galeria zdjęć (fot.: Anna Ogińska)

Organizator: Fundacja Konsek Kultury

Pomysłodawczynie: Aleksandra Rudzka-Kurdyś, Aleksandra Rybak-Żymła

Eksperci: Martyna van Nieuwland, Magdalena Dutkiewicz, Ania Karpowicz, Nikola Kołodziejczyk

Koordynatorka: Katarzyna Dąbek

Sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN

Mentor: Jan Raczyński (COO Rebels Valley)

Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Patroni medialni: Presto. Portal, TVP 3 Katowice, Cameral Music, Radio Jazzkultura, Glissando