Już 16 października otwieramy rekrutację do naszego nowego, autorskiego programu doradczo-szkoleniowego dla młodych muzyków (studentów i absolwentów do 30 r.ż akademii muzycznych) z całej Polski.

Projekt obejmuje rekrutację 24 najbardziej zmotywowanych uczestników, którzy zapoznają się z regulaminem i wyślą wypełniony formularz zgłoszeniowy do 30.10.2023 na startarthub@gmail.com (formularz i regulamin znajdują się w zakładce projekty).

Organizatorzy wraz z ekspertami dokonają selekcji zgłoszeń i poinformują o wynikach 2.11.2023.

Formuła kursu to dwa stacjonarne zjazdy z gronem ekspertów (muzyków, kuratorką festiwali czy strateżką marki osobistej) w naszym lokalu na kulturę Scena za szybą oraz indywidualne konsultacje on-line. Ekspertami będą: Ania Karpowicz, Nikola Kołodziejczyk, Martyna van Nieuwland oraz Magdalena Dutkiewicz. Program ma na celu zainspirować młodych artystów do zmiany myślenia, by wykorzystać ich kompetencje, zachęcić do przedsiębiorczości i pokazać mechanizmy rynku muzycznego. Projekt jest odpowiedzią na diagnozę społeczną – osobistą, środowiskową oraz research w internecie. Diagnoza ta pokazuje niedostateczną ilość ofert pracy etatowej w zawodzie, co prowadzi do frustracji bądź czasem zupełnej rezygnacji z ciężko wypracowanego zawodu.

Zachęcamy młodych artystów do uczestnictwa w projekcie. Dzięki dotacji z Fundacji Orlen, udział w programie jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *